Proč PUR pěnová izolace?

  1. Hlavní strana
  2. Proč pěnová izolace

Stříkaná pěnová izolace nabízí v současné době nejefektivnější způsob tepelné izolace. Žádný jiný izolant nedokáže vyplnit zateplovaný prostor tak dokonale jako právě polyuretanová pěna.

PROČ? Jedná se o dvoukomponentní polymerní systém, ke smísení obou složek dochází ve směšovací komoře stříkací pistole, tedy bezprostředně před dopadem směsi na zateplovaný podklad. Na podklad dopadá olejovitá tekutina, která zhruba za 4 sekundy začne reagovat. Doba do započetí chemické rekce je dostatečná k tomu, aby tekutina dokonale vyplnila prostor včetně spár a nepřístupných detailů. Následuje chemická reakce obou složek tekutiny za mohutného vývinu izolační pěny, tekutina v případě měkké pěny zvětšuje svůj objem 100 – 120 -ti násobně.

Výsledná izolace je bezespárá, neprůvzdušná a zateplovaný prostor je dokonale vyplněný. Pro aplikace používáme materiál od významné německé společnosti BAYER AG – divize Material Science, pro kterou byla vytvořena samostatná společnost COVESTRO – přední světový dodavatel vysoce kvalitních polymerních materiálů. Aplikace je prováděna zkušenými aplikátory s 6-ti letou praxí. Spojením vysoce kvalitního materiálu a zkušených aplikátorů dosahujeme vynikajících výsledků a rozrůstající se množství spokojených zákazníků z řad majitelů domů a stavebních firem, kteří se na nás vždy s důvěrou obrací.

Hlavní výhody polyuretanové izolace

R

ŽÁDNÝ NEGATIVNÍ VLIV NA ZDRAVÍ

R

JE NEPRŮVZDUŠNÁ A PAROPROPUSTNÁ

R

NEJLEPŠÍ TEPELNĚ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

R

30-TI LETÁ GARANCE ZACHOVÁNÍ TEPELNĚ IZOLAČNÍCH VLASTNOSTÍ

R

VYNIKAJÍCÍ ZVUKOVÁ IZOLACE

R

NEJDELŠÍ ŽIVOTNOST

Nezávazný poptávkový formulář

ZDARMA za Vámi přijedeme na nezávaznou konzultaci, kdekoliv po celé ČR a SK!

ZDARMA Vám spočítáme optimální tloušťku izolantu!

Potřebujte poradit? Napište nám!

Ing. Karel Lovětinský
technické poradenství / konzultace

Tel: +420 734 248 850
lovetinsky@zdravaizolace.com

Aneta Širancová
asistentka obchodu

Tel: +420 734 726 262

Jiří Krejčí, DiS.
obchodně technický poradce

Tel: +420 777 054 761

zdravaizolace.com | © Copyright 2022. Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil ODMARKETING.cz