O pěně

Stříkaná polyuretanová izolace, bezkonkurenčně nejlepší izolace.

Stříkaná pěnová izolace nabízí v současné době nejefektivnější způsob tepelné izolace. Žádný jiný izolant nedokáže vyplnit zateplovaný prostor tak dokonale jako právě polyuretanová pěna. 

PROČ?  Jedná se o dvoukomponentní polymerní systém, ke smísení obou složek dochází ve směšovací komoře stříkací pistole, tedy bezprostředně před dopadem směsi na zateplovaný podklad. Na podklad dopadá olejovitá tekutina, která zhruba za 4 sekundy začne reagovat. Doba do započetí chemické rekce je dostatečná k tomu, aby tekutina dokonale vyplnila prostor včetně spár a nepřístupných detailů. Následuje chemická reakce obou složek tekutiny za mohutného vývinu izolační pěny, tekutina v případě měkké pěny zvětšuje svůj objem 100 – 120 -ti násobně.

Výsledná izolace je bezespárá, neprůvzdušná a zateplovaný prostor je dokonale vyplněný. Pro aplikace používáme materiál od významné německé společnosti BAYER AG  – divize Material Science, pro kterou byla vytvořena samostatná společnost COVESTRO – přední světový dodavatel vysoce kvalitních polymerních materiálů. Aplikace je prováděna zkušenými aplikátory s 6-ti letou praxí. Spojením vysoce kvalitního materiálu a zkušených aplikátorů dosahujeme vynikajících výsledků a rozrůstající se množství spokojených zákazníků z řad majitelů domů a stavebních firem, kteří se na nás vždy s důvěrou obrací.

Poradíme Vám s výběrem.

Konzultace na místě zdarma a nezávazně.

Pěnu dodáváme ve dvou variantách, a to s otevřenou buněčnou strukturou nebo s uzavřenou buněčnou strukturou. Otevřená buněčná struktura se používá do konstrukcí, které vyžadují paropropustnou tepelnou izolaci (typicky dvouplášťové střechy). Uzavřená buněčná struktura má kromě tepelné izolace funkci i parozábrany s minimální nasákavostí. Typickou oblastí, kde doporučujeme použití pěny s uzavřenou buněčnou strukturou jsou např. plechové konstrukce. Další variantou je systémové řešení pro ploché střechy. Jedná se o souvrství pěny s uzavřenou strukturou a zvýšenou pevností v tlaku, která společně s vrstvou silikonové UV ochrany tvoří finální pochozí vrstvu plochých střech.
Často se setkáváme se specifickými požadavky zákazníků. Nabízíme proto zcela zdarma a nezávazně konzultaci v místě realizace, kde navrhneme optimální řešení pro konkrétní konstrukci.

Kontakty

Ing. Karel Lovětinský

Martin Kučera

+420 777 288 151

kucera@zdravaizolace.com

TECHNIK RAKOUSKO - Tomáš Borovec

+420 775 511 183

info@zdravaizolace.com

Poptávkový formulář

Potvrďte prosím *

9 + 4 =

2018  © Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Ondřej Drápela